29 marzec 2024

Jestem z AGH

Zainaugurowany 4 października nowy rok akademicki 2010/2011 obfituje w ciekawe i ważne wydarzenia. Jedno z nich dotyczy szczególnie Absolwentów uczelni. W grudniu mija bowiem 65 lat odkąd swoją działalność rozpoczęło Stowarzyszenie Wychowanków AGH. Z okazji tego jubileuszu w dniu 22 października 2010 roku odbędzie się Jubileuszowa Konferencja Naukowa Stowarzyszenia.

Gorąco zachęcamy Państwa, by przy okazji wizyty w budynku A-0 (i oczywiście w każdym innym czasie) odwiedzić sklep „Pamiątki AGH”, mieszczący się na parterze przy holu głównym. Od półtora roku zaopatruje on społeczność AGH w artykuły sygnowane logo uczelni. Oferta jest stale rozbudowywana. Obecnie można w niej znaleźć nie tylko drobne gadżety, typowe produkty pamiątkarskie, upominki, ale również towary przydatne i praktyczne w pracy oraz nie tylko.

Wraz z początkiem roku akademickiego 2010/2011 obniżyliśmy ceny części z naszych produktów, co pozwala nam na zaoferowanie Państwu jeszcze korzystniejszej oferty. Przynajmniej kilka razy w roku mają miejsce okazjonalne promocje, a stałą jest „Produkt Miesiąca”. Co miesiąc bowiem wybrana pozycja naszego cennika jest dodatkowo oferowana w specjalnej cenie. Aktualny asortyment i sklepowe wieści najłatwiej śledzić na stronie internetowej:

www.pamiatki.agh.edu.pl

Pod tym adresem można także składać zamówienia sprzedaży wysyłkowej.

Na zakończenie zapraszamy jeszcze raz do zapoznania się z naszą ofertą. Czekamy na Państwa w A-0.